Ładowarka teleskopowa JLG 3513

Opis produktu

Terenowa ładowarka teleskopowa JLG 3513 to zwrotna, elastyczna i wielozadaniowa maszyna, która może pochwalić się udźwigiem wynoszącym maksymalnie 3500 kg. Idealne urządzenie się do przenoszenia przedmiotów takich jak materiały budowlane czy różnego rodzaju elementy konstrukcyjne. Operator może cieszyć się komfortem pracy na wysokim poziomie, dzięki zamontowanej w kabinie klimatyzacji oraz doskonałej widoczności podczas wykonywania zadań.

Zastosowanie

Funkcjonalność tych wielozadaniowych maszyn jest bardzo szeroka. Terenowa ładowarka teleskopowa to idealne rozwiązanie dla branży budowlanej, przy takich pracach jak załadunek, rozładunek, transport towarów. Stosowana jest również w przemyśle i logistyce. Urządzenie można wykorzystać także jako podest ruchomy do pracy na wysokości przy użyciu kosza towarowo-osobowego.
Wyposażone w teleskopowy wysięgnik, przy zastosowaniu odpowiedniego osprzętu typu widły, hak obrotowy, przedłużenia wideł, wciągarka, żuraw czy kosz osobowy umożliwiają podnoszenie ładunków na znaczną wysokość i precyzyjne umieszczanie ich w wymaganym miejscu.