Ładowarka teleskopowa Manitou MT 1740 SLT

Opis produktu

MANITOU MT 1740 SLT to terenowa ładowarka teleskopowa, która charakteryzuje się dużym udźwigiem wynoszącym maksymalnie 4000 kg, co czyni ją odpowiednim urządzeniem do podnoszenia ciężkich i nieporęcznych przedmiotów o dużych rozmiarach, takich jak materiały budowlane lub różnorodne elementy konstrukcyjne. Teleskopowy wysięgnik zapewnia 16,65 m wysokości podnoszenia oraz 12,35 m zasięgu bocznego co czyni go elastycznym w podnoszeniu i umieszczaniu ładunków.

Zastosowanie

Funkcjonalność tych wielozadaniowych maszyn jest bardzo szeroka. Terenowa ładowarka teleskopowa to idealne rozwiązanie dla branży budowlanej, przy takich pracach jak załadunek, rozładunek, transport towarów. Stosowana jest również w przemyśle i logistyce. Urządzenie można wykorzystać także jako podest ruchomy do pracy na wysokości przy użyciu kosza towarowo-osobowego.
Wyposażone w teleskopowy wysięgnik, przy użyciu odpowiednich złączy typu widły, hak obrotowy, przedłużenia wideł, wciągarka, żuraw czy kosz osobowy umożliwiają podnoszenie ładunków na znaczną wysokość i precyzyjne umieszczanie ich w wymaganym miejscu.