Ładowarka teleskopowa Manitou MT 732

Opis produktu

Zwrotna, kompaktowa ładowarka teleskopowa francuskiego producenta – Manitou MT 732 to wszechstronne i wydajne urządzenie zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach. Wyposażona teleskopowy wysięgnik o zasięgu 7 metrów, umożliwia efektywne podnoszenie i przenoszenie ładunków o maksymalnym udźwigu 3,2 tony. Solidna konstrukcja, precyzyjne sterowanie i komfortowa kabina operatora czynią ją idealnym wyborem dla wymagających zastosowań w budownictwie i rolnictwie.

Zastosowanie

Funkcjonalność tych wielozadaniowych maszyn jest bardzo szeroka. Terenowa ładowarka teleskopowa to idealne rozwiązanie dla branży budowlanej, przy takich pracach jak załadunek, rozładunek, transport towarów. Stosowana jest również w przemyśle i logistyce. Urządzenie można wykorzystać także jako podest ruchomy do pracy na wysokości przy użyciu kosza towarowo-osobowego.
Wyposażone w teleskopowy wysięgnik, przy użyciu odpowiednich złączy typu widły, hak obrotowy, przedłużenia wideł, wciągarka, żuraw czy kosz osobowy umożliwiają podnoszenie ładunków na znaczną wysokość i precyzyjne umieszczanie ich w wymaganym miejscu.