Ładowarka teleskopowa DIECI APOLLO 25.6

Opis produktu

Mała, zwrotna i wszechstronna ładowarka teleskopowa Dieci Apollo 25.6 jest sprytnym, elastycznym i wielozadaniowym urządzeniem o maksymalnym udźwigu wynoszącym 2500 kg. Idealna do zadań w ciasnych przestrzeniach, wystarczająco niska, aby wykonywać pracę w miejscach o niskich sufitach, takich jak garaże czy budynki przemysłowe. Wystarczająco lekka aby nie niszczyć bardziej delikatnych nawierzchni.
Optymalnie lekka aby nie powodować uszkodzeń na bardziej delikatnych nawierzchniach

Zastosowanie

Funkcjonalność tych wielozadaniowych maszyn jest bardzo szeroka. Terenowa ładowarka teleskopowa to idealne rozwiązanie dla branży budowlanej, przy takich pracach jak załadunek, rozładunek, transport towarów. Stosowana jest również w przemyśle i logistyce. Urządzenie można wykorzystać także jako podest ruchomy do pracy na wysokości przy użyciu kosza towarowo-osobowego.
Wyposażone w teleskopowy wysięgnik, przy zastosowaniu odpowiedniego osprzętu typu widły, hak obrotowy, przedłużenia wideł, wciągarka, żuraw czy kosz osobowy umożliwiają podnoszenie ładunków na znaczną wysokość i precyzyjne umieszczanie ich w wymaganym miejscu.