Odkurzacz przemysłowy Nilfisk ATTIX

Opis produktu

Odkurzacz przemysłowy Nilfisk z serii ATTIX 33 to jeden z najmocniejszych odkurzaczy w swojej klasie i jest idealnym rozwiązaniem do pracy na sucho i mokro. Innowacyjny system filtracji, zwiększona wydajność oraz solidna konstrukcja – to doskonały wybór dla osób szukających trwałych i bezpiecznych rozwiązań. Duża moc ssania, uszczelniony system filtracji, automatyczne czyszczenie filtra – wszystko zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe wymagania pracowników branży budowlanej i innych branż.  Odkurzacze z serii ATTIX 33 oferują zwiększoną produktywność dzięki automatycznemu systemowi czyszczenia filtra- InfiniClean™. System ten automatycznie oczyszcza filtr podczas pracy, za pomocą pulsacyjnego, odwróconego przepływu powietrza, utrzymując tym samym moc ssania na stałym, wysokim poziomie. Ogranicza to znacznie przestoje w pracy urządzenia.

Odkurzacz może pracować zarówno z workiem lub bez.

Zastosowanie

Odkurzacz przemysłowy jest podstawowym urządzeniem wielu ekip budowlanych do prac remontowych czy porządkowych typu odsysanie pyłów, strużyn, odpadów. Może być używany w zakładach produkcyjnych, fabrykach, magazynach, warsztatach, pomieszczeniach remontowych i innych miejscach, gdzie gromadzi się duża ilość pyłu i drobinek.

W wielu przypadkach odkurzacz budowlany stanowi nieodłączną parę do takich narzędzi jak np. szlifierka do gładzi, bruzdownica, wiertarka, frezarka czy młot udarowy.

Cennik

1 doba: 80,00 zł/doba netto

2-7 dni: 65,00 zł/doba netto

powyżej 7 dni: 60,00 zł/doba netto

powyżej 30 dni: 50,00 zł/doba netto

worek (nieobowiązkowy): 30 zł netto

KAUCJA: 600 zł