Podnośnik masztowy Haulotte STAR 6

Opis produktu

Kompaktowy i lekki podnośnik masztowy od Haulotte – model STAR 6. Niewielka szerokość wynosząca zaledwie 79 cm w połączeniu z niebrudzącymi kołami i niedużą wagą sprawiają, że podest jest w stanie dotrzeć wszędzie bez inwazji na żadne, nawet najdelikatniejsze nawierzchnie. Wydajny i przyjazny dla środowiska, szczególnie odpowiedni do pracy w pomieszczeniach.

Zastosowanie

Podnośniki masztowe elektryczne to grupa maszyn przeznaczona do prac wewnątrz budynków lub jeżeli pozwala na to producent i warunki atmosferyczne – do prac na zewnątrz, na równej i utwardzonej nawierzchni. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. instalacje elektryczne, instalacje rur, rynien), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną podnośniki masztowe wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane