Podnośnik masztowy Sinoboom ML10EJ

Opis produktu

Elektryczny podnośnik masztowy od Sinoboom – model ML10EJ. Tzw. zwyżka kolumnowa to rozwiązanie dla osób potrzebujących urządzenia, które pomoże dostać się do najbardziej niedostępnych zakamarków. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z 3-metrowym wysięgiem bocznym umożliwiają pracę tam, gdzie inne podesty nie wjadą.

Zastosowanie

Podnośniki masztowe elektryczne to grupa maszyn przeznaczona do prac wewnątrz budynków lub jeżeli pozwala na to producent oraz warunki atmosferyczne – do prac na zewnątrz, na równej i utwardzonej nawierzchni. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. instalacje elektryczne, instalacje rur, rynien), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną podnośniki masztowe wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane