Podnośnik nożycowy Genie GS 4390RT

Opis produktu

Genie GS 4390 RT to terenowy podnośnik nożycowy z napędem spalinowym z przestrzenną platformą rozsuwaną do maksymalnej długości 6,72 m. Pokładowy system diagnostyczny stanowi dodatkową ochronę, umożliwiającą szybką reakcję w sytuacji nagłej awarii. Udźwig na poziomie 680 kg umożliwia podnoszenie osób wraz z cięższym materiałem. Takie dodatkowe wyposażenie jak czujnik wychylenia z alarmem, waga udźwigu platformy, alarm zejścia czy klakson sprawiają, że podest GS 4390 RT jest urządzeniem kompletnym i bezpiecznym.

Zastosowanie

Podnośniki nożycowe spalinowe to maszyny przeznaczone do prac na zewnątrz budynków. Większy prześwit oraz terenowe koła dają możliwość poruszania się na wymagającym, nierównym terenie – często przy wczesnych etapach realizacji projektów budowlanych. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. montaż konstrukcji, instalacje fasad, systemów fotowoltaicznych), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „nożycówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu wycinka drzew lub odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku.

Akcesoria powiązane