Podnośnik nożycowy Genie GS 5390RT

Opis produktu

Terenowy podnośnik nożycowy Genie GS 5390 z napędem spalinowym to jeden z większych podnośników spalinowych przeznaczony do pracy na wymagającym terenie. Długa platforma oraz spory udźwig sprawiają, że na urządzeniu swobodnie mogą przebywać nawet 4 osoby z dodatkowym ciężarem. Dzięki zastosowaniu pokładowego systemu diagnostycznego, czujnika wychylenia, wagi udźwigu platformy czy wysuwanych podpór w połączeniu z niezwykłą zwrotnością jest to kompletny podest ruchomy do pracy w każdych warunkach.

Opis szczegółowy

Podnośniki nożycowe spalinowe to maszyny przeznaczone do prac na zewnątrz budynków. Większy prześwit oraz terenowe koła dają możliwość poruszania się na wymagającym, nierównym terenie – często przy wczesnych etapach realizacji projektów budowlanych. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. montaż konstrukcji, instalacje fasad, systemów fotowoltaicznych), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „nożycówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu wycinka drzew lub odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane