Podnośnik nożycowy Haulotte Compact 10

Opis produktu

Podnośnik nożycowy z napędem elektrycznym od Haulotte – model Compact 10 oferuje maksymalną wysokość roboczą wynoszącą 10 metrów. Jest wydajny i przyjazny dla środowiska, szczególnie odpowiedni do pracy wewnątrz pomieszczeń. Posiada koła, które nie brudzą powierzchni, umożliwiając poruszanie się nawet po wykładzinach lub dywanach. Dodatkowo, w koszu znajduje się gniazdo 230V, umożliwiające podłączenie urządzeń podczas pracy na platformie.

Zastosowanie

Podnośniki nożycowe elektryczne to grupa maszyn przeznaczona do prac wewnątrz budynków lub jeżeli pozwala na to producent oraz warunki atmosferyczne – do prac na zewnątrz, na równej i utwardzonej nawierzchni. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. instalacje elektryczne, instalacje rur, rynien), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „nożycówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane