Podnośnik nożycowy Haulotte Compact 12 DX

Opis produktu

Terenowy podnośnik nożycowy Haulotte Compact 12 DX z napędem spalinowym to bardzo zwrotny podest ruchomy umożliwiający pracę na wysokości na trudnym terenie. Dzięki niewielkiemu zewnętrznemu promieniowi skrętu i wysokiej zwrotności, zwyżka jest niezwykle łatwa przy precyzyjnym pozycjonowaniu. 12 DX jest niezwykle użyteczny na trudnym terenie dzięki zastosowaniu silnika Diesla o dużej wydajności, napędowi na cztery koła, terenowemu ogumieniu wypełnionemu pianką oraz stabilizującym podporom. Dzięki tym cechom, podnośnik osiąga wysoki poziom produktywności w trudnych warunkach terenowych. Długość platformy po rozłożeniu wynosząca aż 3,7 m daje dużą przestrzeń i swobodę pracy.

Zastosowanie

Podnośniki nożycowe spalinowe to maszyny przeznaczone do prac na zewnątrz. Większy prześwit oraz terenowe koła dają możliwość poruszania się na wymagającym, nierównym terenie – często przy wczesnych etapach realizacji projektów budowlanych. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. montaż konstrukcji, instalacje fasad, systemów fotowoltaicznych), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „nożycówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu wycinka drzew lub odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane