Podnośnik nożycowy LGMG S1212EII

Opis produktu

Elektryczny podnośnik nożycowy o maksymalnej wysokości roboczej 14 m to najnowsza, druga generacja modelu S1212E, która została udoskonalona pod względem wydajności i designu. Jest to urządzenie przyjazne dla środowiska, idealnie nadające się do pracy wewnątrz i na zewnątrz. Wyposażony w niebrudzące koła, umożliwia poruszanie się po delikatnych powierzchniach, takich jak wykładziny, parkiety czy dywany.

Zastosowanie

Podnośniki nożycowe elektryczne to grupa maszyn przeznaczona do prac wewnątrz budynków lub jeżeli pozwala na to producent oraz warunki atmosferyczne – do prac na zewnątrz, na równej i utwardzonej nawierzchni. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. instalacje elektryczne, instalacje rur, rynien), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „nożycówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

 

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane