Podnośnik nożycowy Sinoboom 4655E Plus

Opis produktu

Podnośnik nożycowy zasilany elektrycznie o maksymalnej wysokości roboczej 15,8 m. Wydajny i przyjazny dla środowiska, szczególnie odpowiedni do pracy w pomieszczeniach. Wyposażony w niebrudzące koła co pozwala na poruszanie się nawet po powierzchniach typu wykładzina lub dywan. Dodatkowe gniazdo 230V w koszu daje możliwość podłączenia urządzeń podczas pracy na podnośniku. Pełna, usztywniona podłoga z powierzchnią typu „Diamond  floor” na platformie z wysuwanym balkonem o długości 90 cm.

Zastosowanie

Podnośniki nożycowe elektryczne to grupa maszyn przeznaczona do prac wewnątrz budynków lub jeżeli pozwala na to producent oraz warunki atmosferyczne – do prac na zewnątrz, na równej i utwardzonej nawierzchni. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. instalacje elektryczne, instalacje rur, rynien), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „nożycówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane