Podnośnik przegubowy LGMG A09JE

Opis produktu

Zwinny, kompaktowy, efektywny – to określenia, które zdecydowanie trafiają w opis modelu podnośnika przegubowego A09JE od LGMG. Kompaktowa bryła o szerokości zaledwie 1,19 m sprawia, że przemieszczanie się w ciasnych przestrzeniach nie stanowi problemu. Precyzyjne sterowanie dzięki zastosowaniu podwójnego joysticka nawet przy niewielkich ruchach. Podnośnik przyjazny dla środowiska z działaniem zeroemisyjnym zarówno w budynku jak i na świeżym powietrzu.

Zastosowanie

Głównym zastosowaniem podnośników koszowych jest przemieszczanie osób na wysokości. Ten typ podestu ruchomego oprócz poruszania się góra-dół umożliwia również przemieszczanie się w płaszczyźnie poziomej – nad obiektami (wysięg boczny). Podnośniki koszowe z napędem elektrycznym to maszyny przeznaczone do prac wewnątrz budynków lub jeżeli pozwala na to producent lub warunki atmosferyczne – do prac na zewnątrz na równej i utwardzonej nawierzchni.

Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. montaż konstrukcji, instalacje fasad, systemów fotowoltaicznych), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „koszówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu wycinka drzew lub odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane