Podnośnik przegubowy Sinoboom AB18EJ

Opis produktu

Terenowy podnośnik przegubowy z napędem elektrycznym – model AB18EJ od producenta Sinoboom, który stanowczo wkroczył na rynek europejski prezentując wyjątkową jakość swoich urządzeń. Bezpośredni napęd elektryczny i płynna proporcjonalna jazda to dłuższy czas pracy maszyny z uwagi na mniejsze straty energii na układzie napędowym. Pojemny kosz o długości aż 2,44 m daje dużą przestrzeń oraz komfort wykonującym w nim pracę osobom. Elektryczny napęd na cztery terenowe koła wypełnione pianką sprawia, że AB18EJ jest maszyną nowoczesną, która znajdzie zastosowanie w każdych warunkach – zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Zastosowanie

Głównym zastosowaniem podnośników koszowych jest przemieszczanie osób na wysokości. Ten typ podestu ruchomego oprócz poruszania się góra-dół umożliwia również przemieszczanie się w płaszczyźnie poziomej – nad obiektami (wysięg boczny). Podnośniki koszowe terenowe to maszyny przeznaczone do prac w każdych warunkach. Większy prześwit oraz terenowe koła dają możliwość poruszania się na wymagającym, nierównym terenie.

Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. montaż konstrukcji, instalacje fasad, systemów fotowoltaicznych), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „koszówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu wycinka drzew lub odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane