Podnośnik na gąsienicach TEUPEN LEO23GT

Opis produktu

Podnośnik gąsienicowy LEO23 GT firmy Teupen sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest praca na wysokości w trudno dostępnych miejscach. Silnik elektryczny oraz spalinowy ułatwia pracę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Czytelny pulpit sterowania umożliwia bezpieczną i łatwą obsługę. Podnośnik wyposażony jest w szare, gumowe, niebrudzące gąsienice, za pomocą których możliwa jest nawet jazda po schodach. Autopoziomowanie dzięki podporom stabilizującym.

Zastosowanie

Podnośnik na gąsienicach typu spider przeznaczony jest do wszelkich prac na wysokościach w miejscach trudno dostępnych np. z nierównościami terenu lub w małych przestrzeniach. Podpory stabilizujące pozwalają na pracę podestu nawet przy 30% (ok 17°) nachylenia terenu.

Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. instalacje elektryczne, instalacje rur, rynien), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną spidery na gąsienicach wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane