Podnośnik na przyczepie NIFTYLIFT 120T

Opis produktu

Model 120T od Niftylift to urządzenie o imponującym zasięgu działania, zaprojektowane na wyjątkowo niewielkim podwoziu. Podest wyróżnia się nie tylko kompaktowymi wymiarami, ale także niezwykłą zwrotnością, co czyni go jednym z najbardziej poręcznych wśród innych urządzeń w swojej kategorii. Nieduża waga na poziomie 1400 kg sprawia, że urządzenie to może być wykorzystywane nawet na bardzo delikatnych podłożach.

Zastosowanie

Głównym zastosowaniem podnośników koszowych na przyczepie jest przemieszczanie osób na wysokości. Ten typ podestu ruchomego oprócz poruszania się góra-dół umożliwia również przemieszczanie się w płaszczyźnie poziomej – nad obiektami (wysięg boczny). Podnośniki koszowe na przyczepie zazwyczaj charakteryzują się niską wagą w porównaniu do odpowiedników samojezdnych co czyni je odpowiednimi urządzeniami do prac na delikatnych powierzchniach.

Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. montaż konstrukcji, instalacje fasad, systemów fotowoltaicznych), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu wycinka drzew lub odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku.

Akcesoria powiązane