Podnośnik nożycowy Sinoboom 3346E

Opis urządzenia

Podnośnik nożycowy zasilany elektrycznie o maksymalnej wysokości roboczej 12 m. Wydajny i przyjazny dla środowiska, szczególnie odpowiedni do pracy w pomieszczeniach. Wyposażony w niebrudzące koła co pozwala na poruszanie się nawet po powierzchniach typu wykładzina lub dywan. Nowa, szeroka konstrukcja nożyc zapewnia bardziej stabilną pracę na wysokości. Dodatkowe gniazdo 230V w koszu daje możliwość podłączenia urządzeń podczas pracy na podnośniku. Pełna, usztywniona podłoga z powierzchnią typu „Diamond  floor” na platformie z wysuwanym balkonem.

Zastosowanie

Podnośniki nożycowe elektryczne to grupa maszyn przeznaczona do prac wewnątrz budynków lub jeżeli pozwala na to producent oraz warunki atmosferyczne – do prac na zewnątrz, na równej i utwardzonej nawierzchni. Najczęściej zastosowanie tych urządzeń wykorzystywane jest w branży budowlanej do prac montażowych (np. instalacje elektryczne, instalacje rur, rynien), wykończeniowych (np. ocieplenia, elewacje), konserwacyjnych czy po prostu do przenoszenia materiałów na wysokościach. Poza branżą budowlaną „nożycówki” wykorzystuje się np. do prac interwencyjnych typu odśnieżanie, prac porządkowych jak mycie okien, elewacji czy nawet do pomocy przy produkcji filmów lub transmisji wydarzeń sportowych.

Uwaga! Należy pamiętać, że do pracy na podeście ruchomym obowiązkiem jest zakładanie szelek zabezpieczających oraz kasku!

Akcesoria powiązane